Головна Нормативні документи селищної ради Рішення VI скликання LІX сесія Рішення №563

Рішення №563

trezubec2

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
LІХ СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VІ СКЛИКАННЯ
м. ХЕРСОН
смт. ЗЕЛЕНІВКА

__________________________________________________________

Р І Ш Е Н Н Я

09.10.2014 № 563

Про затвердження проектів
землеустрою, передачу у
власність земельних ділянок

Розглянувши заяви громадян, проекти землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок, враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин та екології, відповідно до статей 12,40,83,89, 101,116,122,125,126,186 Земельного кодексу України, керуючись пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Зеленівська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити проекти землеустрою щодо відведення у власність (спільну сумісну власність) земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки), громадянам згідно з додатком.
2. Передати у власність (спільну сумісну власність) земельні ділянки для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки) зазначені у пункті 1 цього рішення.
3. Зобов’язати громадян, зазначених у додатку до цього рішення:
3.1.Дотримуватися обов’язків власників земельних ділянок та правил добросусідства, визначених статтями 91,103 Земельного кодексу України.
3.2.Вирішити питання вивезення твердих побутових відходів на полігон ТПВ згідно зі статтею 35-1 Закону України «Про відходи».
3.3.Зберігати існуючі зелені насадження, проводити благоустрій та озеленення прилеглої території, не допускати негативного впливу на навколишнє природне середовище.
3.4.Протягом одного місяця з моменту прийняття даного рішення селищною радою зареєструвати право власності (спільної сумісної власності) на земельні ділянки в установленому законом порядку, відповідно до статей 125,126 Земельного кодексу України та надати до ДПІ м. Херсона ГУ міндоходів в Херсонській області свідоцтво про право власності на нерухоме майно для розрахунку земельного податку.
4. Секретарю селищної ради Харченко Т.Г. оприлюднити дане рішення на веб- сайті селищної ради ( zelenovka.org.ua.).
5. Рішення селищної ради набирає чинності з моменту його прийняття.
6.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань регулювання земельних відносин та екології /Альберті Н.В./

Селищний голова О.С.Семчишина

Додаток