Головна Публічна інформація

Доступ до публічної інформації

Звіти про виконання паспорта бюджетної програми місцевого бюджету на 01.01.2021 року

Звіти.doc, 188 Mb

 

На виконання Постанови КМУ № 483 від 03.06.2020

«Деякі питання оренди державного та комунального майна» 

Виконавчий комітет Зеленівської селищної ради оприлюднює перелік договорів оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності та договорів безоплатного користування (позички) комунального майна Зеленівської селищної ради станом на 27.07.2020.

Детальніше...

 

Звіти про використання паспортів

Звіти.pdf

 

Екологія

Заява
про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки
проекту детального плану території, обмеженої частиною вулиць: Лермонтова – Ботанічна – Квіткова

Детальніше...

 

Довідка про результати проведення відкритого громадського обговорення містобудівної документації - проекту Генерального плану селища Сонячне та проекту Плану зонування території селища Сонячне та звіту про стратегічну екологічну оцінку

22.08.2019

Відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України “Про основи містобудування”, ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» та Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України N 555 від 25 травня 2011 р. в газеті «Прямо в руки» від 21.06.2019 № 25, в газеті «Суботній випуск» від 20.06.2019 № 25(917) та на офіційному сайті Зеленівської селищної ради були опубліковані оголошення про оприлюднення проектів документів державного планування та звіт про стратегічну екологічну оцінку з метою врахування громадських інтересів та проведення громадських слухань до проекту Генерального плану селища Сонячне та проекту Плану зонування території селища Сонячне.

Детальніше...

 
Більше статтей...