Головна Регуляторна політика

Регуляторна політика

Обґрунтування щодо встановлення з квітня 2018 р. коригуючого тарифу на централізоване водовідведення, що надає КП «Теплокомунгосп» для потреб населення, бюджетних установ та інших споживачів

trezubec2

ПРОЕКТ

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
м. Херсон
смт. Зеленівка

Детальніше...

 

Обґрунтування щодо встановлення з квітня 2018 р. тарифу на централізоване водопостачання, що надає КП «Теплокомунгосп» для потреб населення, бюджетних установ та інших споживачів

trezubec2

ПРОЕКТ

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
м. Херсон
смт. Зеленівка

Детальніше...

 

Висновок

Висновок
про відповідність проектів рішень Зеленівської селищної ради «Про встановлення ставок земельного податку та визначення елементів його справляння і надання пільг по земельному податку на території Зеленівської селищної ради», «Про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, що розташованена території Зеленівської селищної ради» вимогам статей 4 та 8 Закону України « Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».
від 03.05.2017

Постійно діючі депутатські комісії з питань соціально-економічного розвитку та бюджету, розвитку підприємництва, торгівлі, захисту прав споживачів, з питань регулювання земельних відносин та екології
та з питань житлового – комунального господарства, благоустрою, транспорту та зв’язку у складі:
Красько О.І.- голова постійної депутатської комісії з питань соціально-економічного розвитку та бюджету, розвитку підприємництва, торгівлі, захисту прав споживачів;
Плакса Н.В.- секретарь постійної депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин та екології;

Кузнецова І.Г., Уманський О.Г., Шотько О.В.,Альберті Н.В., Харченко Т.Г., Плакса Н.В. - членів комісій.
Розглянувши проекти регуляторних актів рішень Зеленівської селищної ради «Про встановлення ставок земельного податку та визначення елементів його справляння і надання пільг по земельному податку на території Зеленівської селищної ради», «Про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, що розташованена території Зеленівської селищної ради»та аналізи регуляторного впливу до даних проектів та враховані пропозиції під час доопрацювання за результатами громадського обговорення

Вирішили:
1.Визнати проекти регуляторних актів – рішень Зеленівської селищної ради «Про встановлення ставок земельного податку та визначення елементів його справляння і надання пільг по земельному податку на території Зеленівської селищної ради», «Про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, що розташованена території Зеленівської селищної ради», та аналізи регуляторного впливу до даних проектів рішень, такими що відповідають вимогам статей 4 та 8 Закону України « Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».
2.Проекти регуляторних актів – рішень Зеленівської селищної «Про встановлення ставок земельного податку та визначення елементів його справляння і надання пільг по земельному податку на території Зеленівської селищної ради», «Про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, що розташованена території Зеленівської селищної ради»підтримати та винести для затвердження на розгляд пленарного засідання сесії селищної ради.

Підписи:
голова постійної депутатської комісії з питань соціально-економічного розвитку та бюджету, розвитку підприємництва, торгівлі, захисту прав споживачів __________________ Красько О.І.
секретар постійної депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин та екології__________________ Плакса Н.В.

 

ЗВІТ про результати проведення відкритого громадського обговорення містобудівної документації - проекту плану зонування території

смт Зеленівка 21.04.2017

Відповідно до ст. 21Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України “Про основи містобудування” та Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України N 555 від 25 травня 2011 р. в газеті «Прямо в руки» від 23.03.2017 № 12 та на офіційному сайті Зеленівської селищної ради були опублікувані оголошення про оприлюднення проекту плану зонування території смт Зеленівка з метою отримання пропозицій та врахування зауважень до розробленої містобудівної документації- проекту плану зонування території смт Зеленівка.
На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» 21 квітня 2017 року у приміщенні виконавчого комітету Зеленівської селищної ради проведено відкрите громадське обговорення проектумістобудівної документації - проекту плану зонування території смт Зеленівка, про час проведеннягромадськихобговорень (слухань) булоповідомлено в газеті «Прямо в руки» від 14.04.2017 № 15 та на офіційномусайтіЗеленівськоїселищної ради.

Учасників громадського обговорення ознайомили із основним кресленням містобудівної документації та основними задачами планувальної організації території селища, з метою визначення умов та обмежень використання території для містобудівних потреб у межах визначених зон та обговорили проблемні питання, які виникли у ході розгляду.

За період з 22.03.2017 по 21.04.2017 до виконкому селищної ради не надходили звернення від громадськості до проекту плану зонування території смт Зеленівка.

За результатами обговорень, рекомендовано розробникам містобудівної документації ПрАТ «Херсон-Діпромісто» - винести на розгляд архітектурно-містобудівної ради проект плану зонування території смт Зеленівка.

Головуючий зборів
Селищний голова С.О.Семчишина

Секретар Л.І.Ліпська

 

ЗВІТ про результати проведення відкритого громадського обговорення проектів регуляторних актів – проектів рішень Зеленівської селищної ради

ЗВІТ
про результати проведення відкритого громадського
обговорення проектів регуляторних актів – проектів
рішень Зеленівської селищної ради:

«Про встановлення ставок земельного податку та визначення елементів його справляння і надання пільг по земельному податку на території Зеленівської селищної ради» та «Про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, що розташоване на території Зеленівської селищної ради».

смт Зеленівка
11.04.2017

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 « Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» 11 квітня 2017року у приміщенні виконавчого комітету Зеленівської селищної ради проведено відкрите громадське обговорення проектів регуляторних актів –рішень Зеленівської селищної ради: «Про встановлення ставок земельного податку та визначення елементів його справляння і надання пільг по земельному податку на території Зеленівської селищної ради» та «Про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, що розташоване на території Зеленівської селищної ради».
Відповідно до Закону України від 20.12.2016 № 1791- VІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році», місцеві ради в межах повноважень вирішують питання щодо встановлення місцевих податків та зборів.

Детальніше...

 
Більше статтей...